Farfalla to prawdziwa włoska kuchnia. Lokal powstał zarówno z pasji, jak i potrzeby, ponieważ do tej pory brakowało takiego miejsca na mapie Bydgoszczy. Nie chcieliśmy stworzyć kolejnej, zwykłej pizzerii, których pełno jest w naszym mieście i każda oferuje niemal identyczne smaki. Zależało nam na tym, aby do Bydgoszczy przenieść prawdziwy, włoski klimat i smaki rodem z Italii. Tak zrodził się pomysł na Farfallę.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to najwyższej jakości składniki, które pochodzą z Italii. Dzięki temu mamy prawo nazywać się prawdziwą, włoską pizzerią. Niczego nie udajemy.

Zapomnijcie także o tradycyjnych sosach do pizzy – czosnkowym lub pomidorowym. Dla Włocha byłaby to prawdziwa profanacja :) 

Zamiast tego stawiamy na własnej roboty oliwy smakowe, przygotowywane na bazie włoskiej oliwy Venturi. Dają one niezwykły aromat i smak, którego nie uświadczysz w żadnej innej pizzerii w Bydgoszczy.

W przytulnym wnętrzu Farfalli możesz przygotować kameralną imprezę rodzinną czy firmową. Stawiamy nie tylko na smak, ale także niepowtarzalny klimat i gościnność. 

Na miejscu, na wynos, z dowozem (już od 3 złotych). Ciesz się smakami słonecznej Italii gdzie chcesz. 

Zapraszamy

#Team Farfalla

O nas

Farfalla to wyjątkowa pizzeria na mapie Bydgoszczy. Nasz sekret polega na wysokiej jakości składnikach, sprowadzanych prosto z Italii.

Menu

Sprawdź nasze propozycje na pyszne i aromatyczne pizze. Poczuj się tak, jakbyś jadł w jednej rzymskich, weneckich lub florenckich restauracji.

Zamów on-line

Nie masz czasu, żeby do nas wpaść? Nie ma problemu. Najlepsza pizza w mieście działa także na dowóz. Zamów pizzę przez nasz system on-line.

Jak dojechać

Nie martw się – poprowadzimy Cię do najlepszej włoskiej pizzerii w Bydgoszczy. Zobacz, jak trafić do miejsca, gdzie królują smaki rodem z Italii.